Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1

Shitet Renault Laguna 1.9 dci 2002

 • Rruga: Ramiz Sadiku
 • Lokacioni: Presheve
 • Shteti: Serbia
 • Qyteti: Preshev
 • Kodi postar: 17523
 • Kilometrat: 217346
 • Viti: 2002
 • Karburanti: Dizel
 • Dyer: 4/5
 • Ngjyra: Gri
 • Karaserija: Limuzin
 • Marshi / nderruesi: Manuel
 • Postuar: 05/10/2019 1:54 pm
 • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
media-share-0-02-0a-5d36a33a08a98481378aa1409ebe14e8192c9ca139771100d03b90eb9072723e-d651e108-5929-4c3a-9843-59af78e87696
media-share-0-02-0a-8ba6d6d32f616a718aae64eb4ca9e444c44fc05a11a7a789b8e67c5e0b414543-a29963b2-1ea4-4c24-9091-a21daea82dddmedia-share-0-02-0a-8c4c96014843fab40767a7cfbaa947492c4f5021c67e19679277c00929a7a0c6-c123d827-6afb-4ff4-8b76-48f7da9ee736media-share-0-02-0a-3c1ba7644347444db6220c50048d37c5e3c927473a05748c08f4a7dc1831391f-7bb0d57b-55ec-432a-9c3f-d5237cff8f35media-share-0-02-0a-26a0a90ed3e913e67b9813a9d9c47789e4f7c4d0a18e517ed579b3237903dfe9-3ed81b4a-2b2a-4410-8958-50a56f15e42dmedia-share-0-02-0a-41a5914a0921c18a002b43b339bfeb5884a12326a872bdfadcc238ef155a2cac-cfe5648a-cc25-4f47-942b-32871cdf43c5media-share-0-02-0a-51d764dc4622527c99748e5a33a1d1e4a7f22a790f480c1305c089b57b159c90-c55dedf6-b271-4bff-b720-1080ffd27c87media-share-0-02-0a-da3c0025d0dd912b8ab5e8f3be7c5aa1d0d90a90dc01d2707530df10a1158f78-3ccd42a3-1691-400a-b887-6adebd44464e

Përshkrimi


vetura eshte ne gjendje perfekte te gjitha servisat e kryera goma te reja disqet dhe frenat 6 shpejtesi harxhimet 5l/100 km lekur isofix me full pajisje 4x elektronik dritare alarm dubell klima 2 zone ac gjysem lekur nuk ka cka nuk ka full ndrrim bej me vetur deri 77 kw aryseja per shofer fillestar per cdo info ne tel 0631965693


130 total views, 1 today

  

Listing ID: 4825d98a07bb731b

Sponsored Links