Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€70

shitet radia

  • Kjo shpallje eshte shitur
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Postuar: 16/05/2019 2:35 pm
  • Skadon: 81 ditë, 18 orë
20190516_163110

Përshkrimi


radia ka port usb sdcard aux dhe bluetooth


180 total views, 9 today

  

Listing ID: 2295cdd751c7c8c1

Sponsored Links