Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€150

“Shitet PS3 me 15 lojra + 2 joystick” (Germany)

  • Rruga: Anton Santori
  • Lokacioni: Veternik Lagja Qendresa
  • Qyteti: Tjetër
  • Shteti: Kosov
  • Kodi postar: 10000
  • Postuar: 09/07/2019 9:08 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
IMG_1209
IMG_1216 (2)IMG_1220

Përshkrimi


Shes Ps3 Slim 500gb me 15 lojerat te cilat jane ne fotografi!
Gjithashtu vijne bashk 2 joystick ne gjendje shume te mire (Falas).
Arsyeja e shitjes eshte jo perdorimi i tij.
Eshte ne gjendje shume te mire pak e perdorur dhe pa ndonje defekt apo demtim.
Cmimi eshte i arsyeshem duke konsideruar vleren e lojerave ne treg dhe te joystickeve te cilet kane kosto te larte.


141 total views, 1 today

  

Listing ID: 2125d25024bde00b

Sponsored Links