Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1,349

Shitet Opel Corsa 1.2 Benzin 2002 viti

 • Rruga: Oraovica
 • Lokacioni: PREŠEVO
 • Shteti: Serbia
 • Qyteti: Preshev
 • Kodi postar: 17523
 • Kilometrat: 0102010
 • Viti: 2002
 • Karburanti: Benzin
 • Dyer: 2/3
 • Ngjyra: Zezë
 • Karaserija: Limuzin
 • Marshi / nderruesi: Manuel
 • Postuar: 31/12/2020 10:33 pm
 • Skadon: 65 ditë, 20 orë
IMG-20201230-WA0014
IMG-20201230-WA0007IMG-20201230-WA0010IMG-20201230-WA0013IMG-20201230-WA0016IMG-20201230-WA0012IMG-20201230-WA0015IMG-20201230-WA0011

Përshkrimi


Vetura eshte e ardhur nga Zvicra.Dogana dhe homologimi i kryer.Baterin e re.Servisin e kryer.Gjendja shume e mire.


68 total views, 1 today

  

Listing ID: 5515fecb21bc7fa6

Sponsored Links