Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€850

Shitet Nxemja me dru edhe Pelet(Prodhim Sloven)

  • Rruga: Cemal shehu
  • Lokacioni: Llapinc
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 30/05/2021 8:14 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
9AA8F698-B4A3-4CCB-B728-6DBB5F53F86C
2BAE66ED-0304-407E-901A-6624D5F7D923C22A7C23-8F37-474D-907E-0F8CDAD9311A

Përshkrimi


Shitet nxemja
Punon me Pelet dhe me Dru
Eshte ne gjendje perfekte
Shume pak e perdorur
40kw
Rezervari i Peletiti 14 thas


430 total views, 2 today

  

Listing ID: 43360b3f15c31e46

Sponsored Links