Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€300

“Shitet Laptop Asus Hybrid” (nga Gjermania)

 • Rruga: Anton Santori
 • Lokacioni: Veternik Lagja Qendresa
 • Qyteti: Tjetër
 • Shteti: Kosov
 • Kodi postar: 10000
 • Procesor/CPU: Dual-Core
 • Ram Memory: 8GB
 • Kartela Grafika/GPU: 512Mb
 • Hard Disk/HDD: 1TB
 • Postuar: 09/07/2019 9:06 pm
 • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
IMG_1226
IMG_1228IMG_1235IMG_1231IMG_1239IMG_1240IMG_1237

Përshkrimi


Cmimi i negociushem!

Laptop vjen nga gjermania!
Nuk eshte perdorur fare dhe eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe estetike!
Arsyeja e shitjes eshte jo perdorimi i tij.
Cmimi eshte i arsyeshem nese e krahasojm me cmimin e tij ne treg ku shkon deri ne 600 euro.
Disa nga performancat e tij:
CPU: Intel N4200 Gaming 4 Core 3.2ghz
RAM: 8GB
Hard Drive: 1TB (1000 giga)
Disk per DVD/CD te shpejt per performance te shkelqyeshme per CD
Windows 10
Shume i mire per office dhe gaming.
Ka audio system shume te mire me programin e integruar SonicMaster
3x USB 3.0 per shpejtesi 10x here me te forte
1x VGA
1x HDMI per lidhje te fuqishme me monitor
1x Ethernet per lidhje me internet te shpejt.


969 total views, 2 today

  

Listing ID: 9445d2501bde2bf0

Sponsored Links