Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€190

Shitet Kompjuteri

 • Rruga: Bulevardi
 • Lokacioni: Turi
 • Qyteti: Bujanoc
 • Shteti: Serbia
 • Kodi postar: 17520
 • Procesor/CPU: tjeter.
 • Ram Memory: tjeter.
 • Kartela Grafika/GPU: 1.5GB
 • Hard Disk/HDD: 160GB
 • Postuar: 16/05/2019 5:50 pm
 • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
20190516_193109
20190516_19310020190516_19303020190516_19302120190516_192419

Përshkrimi


Kompjuter Me:Ekran,Shtepizë,Testatur,Mous Dhe Te Gjitha Kabllat Qe Duhen


137 total views, 1 today

  

Listing ID: 255cdda2f4aee57

Sponsored Links