Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€200

Shitet komoda dhe tepijat

  • Lokacioni: Nesalcë
  • Qyteti: Bujanoc
  • Shteti: Kosov
  • Postuar: 16/05/2020 12:19 pm
  • Skadon: 8 ditë, 1 or
20200515_154304
20200515_15421120200515_15391220200515_154053

Përshkrimi


Cmimi i diskutueshem !

Janë 3 tepija :
1 e madhe dhe 2 te vogla siq shihen ne foto
1 komod

Jane ne gjendje te mire, pak te perdorura.


1161 total views, 1 today

  

Listing ID: 9105ebe9fb59e3cb

Sponsored Links