Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Shitet Kombi Peugeot Boxer

  • Lokacioni: Nasalc
  • Shteti: Serbia
  • Qyteti: Bujanoc
  • Viti: 2007
  • Karburanti: Dizel
  • Dyer: 2/3
  • Ngjyra: Bardhë
  • Postuar: 09/01/2019 3:09 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
IMG-30c90b59e1d53c98ebad9a4e7d850fd8-V
IMG-aa5a465ff87322bc5a42d35d480aa490-VIMG-f55dacabbcdf7947e58d63937a33b8c1-V

Përshkrimi


Shitet kombi Peugeot Boxer viti 2007

Posedon senzora,kamer dhe eshte i servisuar

per me teper kontaktoni viber/whatsapp : +381621473344


162 total views, 1 today

  

Listing ID: 465c360e8ad6eb7

Sponsored Links