Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€320

Shitet HP ProBook 470 G1 17.3 Inch.

 • Rruga: Rahovice
 • Lokacioni: Presheve
 • Qyteti: Preshev
 • Shteti: Serbia
 • Kodi postar: 17557
 • Procesor/CPU: i5
 • Ram Memory: 8GB
 • Kartela Grafika/GPU: 4GB
 • Hard Disk/HDD: 1TB
 • Postuar: 22/05/2021 9:14 pm
 • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
0
123456

Përshkrimi


Shitet Laptopi HP ProBook 470 G1 17.3 Inch.
Intel Core i5-4200M 4x 2.5 GHz
8GB Ram
700 Gb HDD Me dy grafika
2 GB Grafika Intel HD Graphics 4600
AMD Radeon HD 8750M 2GB (Dedicated)
Ka të instaluar ArchiCad, Adobe Photoshop dhe Google SketchUp, Microsoft Office 2016 etj.
I pêrshtatshëm për Arçitekturë, Dizajn dhe Lojra te ndryshme.
Kontakt +381 63 194 87 94 (Viber WhatApp)

335 total views, 2 today

  

Listing ID: 30560a67a15562f5

Sponsored Links