Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Shitet hoteli “Dy Motrat” në Preshevë

  • Rruga: Rruga regjionale Çukarkë-Preshevë.
  • Lokacioni: Rruga regjionale Çukarkë-Preshevë.
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 10/09/2018 3:36 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
664303_625791247486883_1169215759_o

Përshkrimi


Shitet hoteli “Dy Motrat” në Preshevë në rrugen regjionale Çukarkë-Preshevë.

Objekti posedon: Podrum- Perdhesa e cila shfrytezohet Sallon dasmash, ndersa kater tjera funksionojne si Hoteleri.

Hoteli ka 10 dhoma gjumi per pushim, posedon dhe parking per vetura.

Objekti eshte me leje te ndertimit dhe te perdorimit. Objekti dhe parcela ne pergjithsi ka 4800m2 Cmimi i diskutueshem.

Per informata me te detajura mund te vizitoni Avokaturen Masurica ne Presheve Av.Reshat Mehmeti apo permes numer konktaktit:

Mob: +381642023355

Mob: +381628974420

Tel:Fax: +38117668541


 

2191 total views, 1 today

  

Listing ID: 9525b968f5d745ff

Sponsored Links