Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€2,899

SHITET BMW 320

 • Lokacioni: Çukarkë
 • Shteti: Serbia
 • Qyteti: Preshev
 • Kodi postar: 17523
 • Kilometrat: 224000
 • Viti: 2001
 • Karburanti: Dizel
 • Dyer: 4/5
 • Ngjyra: Zezë
 • Karaserija: Limuzin
 • Marshi / nderruesi: Automatik
 • Postuar: 22/09/2019 3:28 pm
 • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
IMG-20180716-WA0014
IMG-20180716-WA0018IMG-20180716-WA0020IMG-20180716-WA0017IMG-20180716-WA0015IMG-20180716-WA0000

Përshkrimi


SHITET BMW 320, NË GJENDJE PERFEKTE.
I ARDHUR VITIN E KALUAR NGA ZVICRRA.
PRONARI I PARË NË SERBI.
KA TË KRYER TË GJITHË SERVISET, ME KOHË DHE SIGURTË, ME LIBËR SERVISI.
KILOMETRA TË GARANTUARA.
MUNDËSI ÇFARËDO LLOJ PROVE.

MUNDET NDËRRIM, PËRPARËSI KANË AUTOT: MERCEDES C 200 OSE AUDI A4.


510 total views, 2 today

  

Listing ID: 5165d8792ce002e5

Sponsored Links