Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€795

Shitet banesa ne Prishtine

  • Rruga: Mati 1 Prishtine - afer rruges B
  • Lokacioni: Prishtine
  • Qyteti: Tjetër
  • Shteti: Kosov
  • Postuar: 05/11/2019 11:51 am
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
74166641_425924094979100_4066360832672399360_n
73446303_425924231645753_3754814616668995584_n74609436_425924274979082_4034011173358665728_n

Përshkrimi


Shitet banesa ne Mat – afer rruges B

Permbajtja: 59.13 metra katror

1. Qendrim Ditor

2. Kuzhine dhe Tryezari

3.Dhome e fjetjes

4.Korridor

5. Banjo

6. Ballkon

Shume afer rruges B.

Tjera: 2 x lifta, parking para banese, ndriqim, ndertim i ri…

Banesa eshte e gatshme per banim

+38344128838 (viber + whatsapp)


326 total views, 1 today

  

Listing ID: 5945dc16237d2e69

Sponsored Links