Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€33,000

Shitet banesa ne Gjilan me super çmim

  • Rruga: Kamnik
  • Lokacioni: Gjilan
  • Qyteti: Tjetër
  • Shteti: Kosov
  • Postuar: 21/09/2021 7:31 pm
  • Skadon: 58 ditë, 6 orë

Përshkrimi


Shitet banesa qe gjindet ne Gjilan, lagja Kamink. Banesa eshte 77m2, nderrtim i meparshem ku nuk perfshihen siperfaqet e murreve e ballkonit. Banesa me matje te meparshme eshte perafersisht 92m2. Banesa eshte ne katin e 4, me pamje ne dy ane, ka 2 dhoma gjumi, sallon, kuzhine, shpajz, banjo, ballkon. Banesa ka nxemje qendrore, me radiatore me rryme dhe air conditioner/ klime. Banesa posedon dokumentacion te rregullt dhe fleteposeduse dhe bartja behet menjehere ne emer te bleresit. Rryma, uji, higjiena jane 0.0. Bleresi e merre banesen ne gjendje te pastert ne cdo aspekt. Parkingu pa pagese, i perbashket me banoret. Te interesuarit mund te vizitojn banesen.

Ju lutem te kontaktoni ne viber dhe whatsapp


1003 total views, 1 today

  

Listing ID: 7766147a167e3d9e

Sponsored Links