Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€38,000

Shitet banesa 82m katror

  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 02/06/2020 8:19 pm
  • Skadon: 51 ditë, 5 orë
C62AF847-CDEB-4282-9CD0-B6EE1820C849
3E2405E5-8A84-4AF2-945B-7D7C265F7FB03F80AE88-09C0-4C49-95A1-00A6E6756ACDB1B14B17-9C22-4E28-93B9-18BF0FDC28688F8384B2-52CE-4C7B-8C14-285719EEE8716B4A1DE1-B351-43AB-B045-62DB5C28F3B9ACC3D957-9F22-4583-BD50-61A82E4EB7D9BCADF47D-4B8F-4FFA-8F1C-D3575EC92CF7F5DC5590-DA35-4DD8-8989-DFA7F3B78DFE

Përshkrimi


Shitet banesa ne kat te 4, banesa gjindet tek ENYLUX, ndertesa e mesme ne ane te djathte
Banesa ka 82m katror
Banesa posedon dy terasa, dy dhoma gjumi, banjo, kuzhina dhe salloni.
Çmimi: 38 000€ i diskutueshem
Per me shum info kontaktoni +381638269528


738 total views, 3 today

  

Listing ID: 9225ed4fe33b8022

Sponsored Links