Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Shitet Banesa

  • Rruga: V.Frasheri
  • Lokacioni: Presheve
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 07/05/2019 9:26 am
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
Banesa 1a
banesa e kufizuar

Përshkrimi


Shitet Banesa tek Swiss Residenc. Banesa posedon 79 m2 dhe ka nje dhome te ndejes, kuzhin, dy dhoma te fjetjes, dhe banjo. Banesa gjindet ne objektin e pare te Swiss Residenc ne katin e pare, cmimi sipas marrveshjes. Banesa eshte e ndertuar me standart te lart europian. Per me shum informata na kontaktoni ne numrin +38162393345 (Viber +381631965645), poashtu bejm ndrrime me truall.


2057 total views, 2 today

  

Listing ID: 1145968f5196cb0a

Sponsored Links