Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Shiten Trojet

  • Rruga: Miratoc
  • Lokacioni: Miratoc
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 07/05/2019 9:27 am
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
Toka Miratoc Rek That

Përshkrimi


Shiten parcellat ne fshatin Miratoc afer shkolles fillore.
Posedojm 4 parcella me keto dimezione
Parcella – 503m2
Parcella – 504m2
Parcella – 516m2
Parcella – 521m2
Parcellat jane te gatshme per banim me mjete per kanalizim, ujsjells, telefon dhe rryme. Parcellat kan rrugdalje ne rrugen kryesore, ndersa rruga ne mes te parcellave eshte e gjere 5m . Gjithashtu parcellat jane te legalizuar me plan urbanistik, dhe barjta e parcellave behet menjehere ne emer te blersit. Cmimi sipas marrveshjes. Per me shum informata ne nr. e telefonit 062393345 (Viber +381631965645)


672 total views, 1 today

  

Listing ID: 115a2be337f13a8

Sponsored Links