Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1

Shiten Trojet (afer pishines Keka)

  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Postuar: 05/07/2020 6:44 pm
  • Skadon: 54 ditë, 13 orë
foto2
foto1

Përshkrimi


Shiten trojet afer Pishines Keka me siperfaqe 343 m2. Trojet jane te parcelizuara dhe posedojne te gjithe dokumentacionin e nevojshem dhe jane shume te pershtatshme per ndertim te shtepive (posedojne kanalizim, rryme etj)

Cmimi sipas marreveshjes.

Kontakt: 063 665 040


226 total views, 1 today

  

Listing ID: 2425efe2aaaaf8a2

Sponsored Links