Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€100

Shiten Troje ne Presheve

  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Postuar: 29/07/2021 10:07 pm
  • Skadon: 34 ditë, 7 orë
PLANI ME HARTE
img2UraParcelat - Detajet

Përshkrimi


Shiten troje ne lokacion shume te mire dhe praktik ne Presheve.

Trojet jane te ndara ne parcelat (shih foton e planit per me shume detaje):
GP1: 375 m2 (afer rruges)
GP2: 375 m2
GP3: 300 m2
GP4: 378 m2

Cmimi eshte i diskutueshem.

Na kontaktoni ne (Viber):
+381 64 2159 290

Per parcelen GP2 mund te kontaktoni edhe (Viber dhe Whatsup):
+46 72 594 14 30


No Tags

94 total views, 1 today

  

Listing ID: 5026102785488529

Sponsored Links