Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€600

Shiten Fellnet

  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Postuar: 09/11/2021 8:57 pm
  • Skadon: 67 ditë, 7 orë
Shiten Fellnet - Image 1Shiten Fellnet - Image 2

Përshkrimi


Shiten Fellnet bashk me goma te veres per BMW 3,
225-40-18 Para kurse mbrapa 255-35-18.
Vetem 5 muaj te perdorura dhe pa asnje demtim.
Nr Viber:+381637680747


40 total views, 3 today

  

Listing ID: 7876186f03e5be97

Sponsored Links