Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Shiten bandasht me gjith guma.

 • Rruga: 15 nentori
 • Lokacioni: preshev
 • Shteti: Serbia
 • Qyteti: Preshev
 • Kodi postar: 17523
 • Kilometrat: 00
 • Viti: 00
 • Karburanti: Dizel
 • Dyer: 2/3
 • Ngjyra: Zezë
 • Karaserija: Limuzin
 • Marshi / nderruesi: Manuel
 • Postuar: 07/05/2019 9:49 am
 • Skadon: 72 ditë, 14 orë
guma 1
guma

Përshkrimi


Shiten bandasht me gjith guma.

Bandasht dhe gumat jan per prekulic te beogradit te traktorit.

Numri i gumave  17.5 pa te mbretshme

Cmimi sipas marveshjes

Tel: 062393345


101 total views, 1 today

  

Listing ID: 5005c4746891a90b

Sponsored Links