Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€600

Shiten

  • Rruga: Zheger
  • Lokacioni: Zheger
  • Qyteti: Tjetër
  • Shteti: Kosov
  • Kodi postar: 60520
  • Postuar: 03/01/2021 9:45 am
  • Skadon: 68 ditë, 8 orë
8494D449-DFF7-4E8C-8B95-9F5F4A26E70A
70063899-F9A0-4201-BEE7-A6BC31CE10D76F33BD66-7A1F-473D-8F46-B4B7C4349397114F76B9-E13E-4774-ADF6-31CE33900EDEB711ACF4-6E70-4587-A5FB-7E7FC38E3C9DDCCD69C5-01C4-4A0F-8622-717FB741A36F815C88E2-AB4E-460B-AD03-FE06BFFACD73

Përshkrimi


Shiten vetem komplet

2 par fellne

1 par goma pa fellne

Gjinden ne zheger komuna e Gjilanit

Dhe nje Shkodra oktavia 2005
160.000 te kaluara
Disel
Automatik motor 04

Per momentin mundeni ti vizitu I deri me daten
10.01.2021
Me vone jemi jasht vendit

044125621 Kosove
+41779977115 whatsapp


200 total views, 1 today

  

Listing ID: 9525fefc83c76b52

Sponsored Links