Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Shiten 2 Banesa

  • Rruga: V.Frasheri
  • Lokacioni: Presheve
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 21/07/2020 7:25 am
  • Skadon: 70 ditĂ«, 1 or
Banesa 1a
banesa e kufizuar

PĂ«rshkrimi


Shitet Banesa tek Swiss Residenc. Banesa posedon 79 m2 dhe ka nje dhome te ndejes, kuzhin, dy dhoma te fjetjes, dhe banjo. Banesa gjindet ne objektin e pare te Swiss Residenc ne katin e pare, cmimi sipas marrveshjes. Banesa eshte e ndertuar me standart te lart europian.

Shitet Banesa ne Prishtine, ne lagjen e Spitalit rruga Muharrem Fejza poseden 46m2 ka dy dhoma, njera me gjith kuzhin dhe banjo dhe  ballkon, cmimi sipas marrveshjes.

Per me shum informata na kontaktoni ne numrin +38162393345 (Viber +381631965645).


2629 total views, 1 today

  

Listing ID: 1145968f5196cb0a

Sponsored Links