Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€35,000

Shiten 2 Ari Toke URGJENT, Veternik

  • Rruga: Washington
  • Lokacioni: Veternik, Spitali Lindja mbrapa Hotel Gorenje
  • Qyteti: Tjetër
  • Shteti: Kosov
  • Kodi postar: 50000
  • Postuar: 04/07/2019 5:20 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
65903594_912381469094382_2091606454191521792_n

Përshkrimi


Shitet toka me nje hapesire prej 2a  Veternik mbrapa Hotel Gorenje ne rrugen Washington.
Toka gjendet ne nje pozicion shume te pershtatshem, posedon te gjithe infrastrukturen si : uje, rryme, kanalizim.
Pozicioni i tokes eshte ne nje nga vendet me te mira te periferise se Prishtines, e gjitha zona per rreth tokes eshte e banueshme, e urbanizuar dhe perveq pozites shume te mire per vendbanim eshte e pershtatshme edhe per cdo lloj veprimtarie.
Toka eshte e pajisur me flete poseduese dhe bartja behet menjeher.


525 total views, 1 today

  

Listing ID: 305d1e3533310d8

Sponsored Links