Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€120

Shes Samsung A11 3/32 2020

 • Rruga: Karposh
 • Lokacioni: Presheve
 • Qyteti: Preshev
 • Shteti: Serbia
 • Kodi postar: 17523
 • Gjendja: I Ri (pa-përdorur)
 • Modeli: Samsung
 • Ngjyra: Zezë
 • Garancion: Jo
 • Sim-kartela: Dual-Kartel
 • Postuar: 06/01/2021 10:47 am
 • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
IMG_20210105_110017
IMG_20210105_110147IMG_20210105_110205

Përshkrimi


Samsung A11, shum pak i perdorur, i Ri pa shenja perdorimi, vjen ne kuti me adapter dhe kabllo te mbushjes, ka edhe fatroll te gumes. i ka 3Gb ram, 32Gb memorje. 6.4 inch, 13mpx kamera, 8 procesora 1.8Ghz.


298 total views, 1 today

  

Listing ID: 2485ff48060a4fe4

Sponsored Links