Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€200

Shes PlayStation 3 | Slim | 300 GB | 13 cd lojra

  • Rruga: Miratoc
  • Lokacioni: Miratoc
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 09/04/2019 6:50 pm
  • Skadon: 19 ditë, 15 orë
L
Li

Përshkrimi


Shes PlayStation 3 me 2 gjystika dhe me 13 cd ne gjendje shum te mir 1 loj është ne PlayStation 3.
Mund te me kontaktoni ne Viber
+381631460040


190 total views, 1 today

  

Listing ID: 4835c17d3faef782

Sponsored Links