Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€650

Shes Nr. te Telenorit per Firma dhr Privat

  • Rruga: Rruga 122
  • Lokacioni: Sumulic
  • Qyteti: Bujanoc
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17522
  • Postuar: 19/06/2021 3:48 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
Telenor

Përshkrimi


Shes Nr. te Telenorit per Firma dhe privat numri eshte i radhiturn mir dhe i let.

063 780 33 44

per ma shum edhe ne Wathapp……. 076 208 80 91

ju pres dhe per ofert numri e kam ble para 10 Viteve 900 Euro…….


1013 total views, 1 today

  

Listing ID: 16460cddaa2d3271

Sponsored Links