Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€60

Radio

  • Rruga: Kosovska 4/8
  • Lokacioni: Bujanovc
  • Qyteti: Bujanoc
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17520
  • Postuar: 02/10/2020 9:48 pm
  • Skadon: 71 ditë, 19 orë
8D26B163-B4F3-47EA-9B64-726D0100D7C9

Përshkrimi


Radio eshte me Cd,Usb dhe Bluetooth . eshte shum pak e perdorur dhe punon mir.


22 total views, 1 today

  

Listing ID: 7885f762b821a7f2

Sponsored Links