Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€50

Ps3 SuperSlim

  • Rruga: Rruga Zhunices nr.15
  • Lokacioni: St. Hekurodhor
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 02/06/2020 8:18 pm
  • Skadon: 51 ditë, 5 orë
image
imageimageimage

Përshkrimi


Shitet Ps3 SuperSlim ne gjendje perfekte, shum e qete
Me konzollen vijn 3 gjostika (defekt) nuk punojn dmth, 2 lojra (Need for Speed Run dhe Call of Duty MW2)
Gjithashtu vijn kabllat e nevojshem siq jan kablli i rrymes dhe hdmi
Arsyja e shitjes osht se e kom Ps4 dhe Xbox one, dmth pershkak te mos perdorimit
Çmimi 50€
Per me shum info kontaktoni +381638399440


141 total views, 2 today

  

Listing ID: 1205ed4fa51b69d3

Sponsored Links