Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€250

Playstation 4 / 500gb / 1 controller + 6 lojra

  • Rruga: Presheve
  • Lokacioni: Presheve
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 15/03/2019 9:58 am
  • Skadon: 85 ditë, 8 orë
EBE00845-EB94-4DDA-8DFC-FBD7D46638DE
7FD7141A-4179-4EE6-B7DF-266BCB68A5339E6254D9-6B8C-4EDE-85B9-A4D19A175DBB899184FD-4C44-43D8-AFCA-2391C1F5CA88

Përshkrimi


Ps 4 ne gjendje te rregullt , pak i perdort
500gb me nje controller dhe 6 lojra
Kontakt viber +381628780100


53 total views, 1 today

  

Listing ID: 6495c8b77530b407

Sponsored Links