Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€215

Playstation 4

  • Rruga: vranjska
  • Lokacioni: Central Serbia
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 23/05/2019 10:04 pm
  • Skadon: 63 ditë, 21 orë
2D177D7B-6D81-4198-9E54-16F9A8918678
5EF209BA-FF16-41AC-B766-7069DB0129DA

Përshkrimi


Shitet Playstation 4 500gb ne gjendje shum te ruajtur nga ch posedon nje gjostik dhe dy lojra ne cd(Call of duty World War II dhe call of duty black ops III)dhe dy ne playstation(Fortnite, Apex).Cmimi 215 euro per me shum info na kontakto ne viber ose whats app 0637359757


105 total views, 1 today

  

Listing ID: 4535ce718d5dc925

Sponsored Links