Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€230

Playstation 4

  • Lokacioni: Central Serbia
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 08/05/2019 10:17 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
0FB3214F-C205-4224-BD4A-4C3EA35D613D
F4667F3E-C808-4B19-801F-5DEAD2A92C23BA7E9A1A-2C2B-444E-8819-430F8D0B6FE0

PĂ«rshkrimi


Shes Playstation 4 i sapoardhur nga Zvicrra🇨🇭 posedon dy gjostike dhe 3 lojra(Battlefield,Fortnite dhe Evil within 2) dhe te gjithe kabllat e nevojitura.Punon shume mire dhe eshte ne gjendje perfekte.Cmimi 230e per me shum kontakto ne nr e tel 0637359757


116 total views, 1 today

  

Listing ID: 5555cd355418df7e

Sponsored Links