Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Play station 3

  • Qyteti: Bujanoc
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17520
  • Postuar: 07/09/2019 5:14 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
B7A168A5-C41D-4F96-AB20-24ACF037BF8B
B03AC80A-141C-469F-8C0A-18EA189B7675

Përshkrimi


Shitet play station 3
Punon shum mir dhe vie me 2 gjojstik + lojerat GTA V,Pes 2010,Fifa 13,Fifa street,Uncharted 2,Killzone3
Çmimi sipas marreveshjes


233 total views, 7 today

  

Listing ID: 195d73e56a54764

Sponsored Links