Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€2,400

Pezho 307 SW me 7 ulse

 • Rruga: Fsh. Norce nr.37
 • Lokacioni: Presheve
 • Shteti: Serbia
 • Qyteti: Preshev
 • Kodi postar: 17523
 • Kilometrat: 199900
 • Viti: 2004
 • Karburanti: Dizel
 • Dyer: 4/5
 • Ngjyra: Gri
 • Karaserija: Karavan
 • Marshi / nderruesi: Manuel
 • Postuar: 16/08/2019 7:59 pm
 • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
EasyPhotoEditor_16082019_195806
EasyPhotoEditor_16082019_195717IMG_20190816_154432IMG_20190816_152422IMG_20190816_152410IMG_20190816_152130IMG_20190816_150615IMG_20190816_145409IMG_20190816_145319

Përshkrimi


Shes Pezho 307 sw me 7 ulse ne gjendje shum te mire me te gjitha serviset e kryme, me guma shum te mira, vetem e regjistroni dhe e vozitni pa asnje investim tjeter per shkak se me skadon regjistrimi me daten 20 te ktij muaji.
Shitet per shkak te familjarve qe kan vendosur dhe kan blere nje Touran dhe nuk mundemi ti mbajm 2 automjete.
Automjeti esht ne emrin tim, vitin e kaluar i blere dhe jam pronari i par ne serbi. I ka serviset dhe garancionin e serviseve ne auto avramovski kumanove.
E ka te kryer servisin e madh – pompa e ujit me rebrasni set. Servisin e vogel ule 5w30 per 20mij km me te gjitha filterat, vetem se 10mij i kam kalu nga servisi. Ule ska harxhu aspak. Setin e llamelles Lluk e ka te ndrrum, Kaqikt set me stabilizatora qka shkojn aty ne dy an i ka te ndrrum, jastekat edhe ntrap tmram edhe perpara gumicat e do pashteta qka ka pas krejt ja kom ndrru. Antifrizin e ka frik te ndrrum bashk me termostat. I posedon 7 karrigat. E ka kuken. Ka tempomat. Ka xhamin panoram siper. I shtrengum edhe i ruajtun.
Mu mka dal 3500 me krejt kto servise po kush e ka risk me ja pa hajrin urdheroni. Cmimi i diskutueshem.
66kw jan pa FAP filter edhe pa zamajc llamellen e kan. Serviset i kan mat lira…


378 total views, 2 today

  

Listing ID: 5545d570a720d48f

Sponsored Links