Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1,800

Peugeot 307 sw. 2.0 Hdi

 • Rruga: V.Ternovat
 • Lokacioni: Ternoc
 • Shteti: Serbia
 • Qyteti: Bujanoc
 • Kodi postar: 17528
 • Kilometrat: 198000
 • Viti: 2003
 • Karburanti: Dizel
 • Ngjyra: Kafe
 • Karaserija: Karavan
 • Marshi / nderruesi: Manuel
 • Postuar: 22/02/2021 7:51 am
 • Skadon: 78 ditë, 5 orë
92E323D6-CA32-47EF-BAAE-EBFC181C4A2B
AB3A57F2-E84B-4134-A63A-C994BE61C2CD

Përshkrimi


Shitet Vetura Peugeot 307 Hdi Viti 2003

në gjendje shum të mir Servisin e madh osht bo dhe Rrypin Kryesor komplet eka të n’drrum.

Regjistrim ka der në Prill, për çdo informat mund të kontaktoni në numrin e telefonit 063 1100 272


128 total views, 1 today

  

Listing ID: 157602d6444c030d

Sponsored Links