Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€600

Perkthyes Turqisht-Serbisht

  • Lokacioni: Bujanoc
  • Qyteti: Bujanoc
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17520
  • Postuar: 17/05/2019 10:01 am
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar

Përshkrimi


Kerkohen persona qe njohin mire gjuhen turke dhe serbe per pune tereni neper serbi si perkthyes te gjuheve te latrpermendura. Koha e fillimit eshte 15 qersor deri me 15 shtator.Perparsi kane studentet te cilet studiojne ne turqi. Per me shum info kontaktoninne nr. 0638286419


95 total views, 1 today

  

Listing ID: 4945cde865d41209

Sponsored Links