Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1

pc gaming fortnite , loja te ndryshme

 • Rruga: Rahovice
 • Lokacioni: Rahovice , Presheve
 • Qyteti: Preshev
 • Shteti: Serbia
 • Kodi postar: 17523
 • Procesor/CPU: i5
 • Ram Memory: 8GB
 • Kartela Grafika/GPU: 12GB
 • Hard Disk/HDD: 1TB
 • Postuar: 15/01/2019 7:38 pm
 • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
chieftec-aegis-slika-53738514

Përshkrimi


Shitet Gaming pc komplet  #fortnite #loja
( kontakt viber +386 49 745 150 )
Procesori intel core i5 3.20 ghz
Ram 8 gb
Hardisk 1000 gb HDD
Kartela grafike 12 gb = 4gb intgrated + 8gb Dedicated Amd r9 390 sapphire + nitro(8gb)
Power supply be quiet 750 wat(2x 8 pin)
Monitori Asus full hd 22 inch
Wifi
Tastatura +kabllat
i pershtatshem per te gjitha lojrat e fundit si fortnite pugb etj. dhe per architekture, rendera etj


614 total views, 2 today

  

Listing ID: 5375c3e36b19ab2b

Sponsored Links