Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€12,345

Passat Highline 1.9 TDI 96 kw

 • Rruga: Oraovica
 • Lokacioni: PREŠEVO
 • Shteti: Serbia
 • Qyteti: Preshev
 • Kodi postar: 17523
 • Kilometrat: Xxxxxx
 • Viti: 2001
 • Karburanti: Dizel
 • Dyer: 4/5
 • Ngjyra: Kaltër
 • Karaserija: Karavan
 • Marshi / nderruesi: Manuel
 • Postuar: 22/11/2019 8:39 am
 • Skadon: 70 ditë, 5 orë
received_2516232171747620
received_535862020584430received_543366262905464received_1468286300042466received_554967485072787received_2614787082091730

Përshkrimi


I ardhur nga Zvicra,dogana dhe homologimi i kryer.kozh,klimatronik,ulse me nxemje,tempomat,6 shpejsti.extra i ruajtur


220 total views, 3 today

  

Listing ID: 7065dd79ecd61b34

Sponsored Links