Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€8,250

Passat CC 2.0 TDI

 • Rruga: Terrnave
 • Lokacioni: Terrnave
 • Shteti: Serbia
 • Qyteti: Preshev
 • Kodi postar: 17523
 • Kilometrat: 304100
 • Viti: 2008
 • Karburanti: Dizel
 • Dyer: 4/5
 • Ngjyra: Zezë
 • Karaserija: Limuzin
 • Marshi / nderruesi: Manuel
 • Postuar: 12/08/2022 5:17 pm
 • Skadon: 83 ditë
5EB161B7-23FC-4019-AF54-E5698C69BF3B
74189AB2-FB0D-4842-A888-A02918DC4C7084C75162-99AE-4BE1-8315-EEBED2BE8F2C3EEE601A-6576-4C21-9168-CB47274668D62A7CDD5F-A339-4CAD-A583-AF056853647A6DEAEF3C-CFF9-481D-AECA-DC8B9755216A4908CCA6-B77E-4989-9C4A-4AD423CF798DA4812BAE-0BDD-4975-A2B5-D92248F921B63B2D036C-8306-44DF-8763-4B65C97AB9D8ED783039-444E-47D9-8D4D-96C15609007F8C1B2D85-058C-4D52-8089-A7370A8794D31D0658E5-59F9-4D7F-A14E-533709DC385CD2A2B1C3-D747-4CFE-98D1-C9501BAF5FD54648D290-3E46-473A-B1C0-2A7C6A1C07A00121F59D-2B5B-4D36-ACAC-112937EC64029DEC1C02-216E-4D79-B370-BC409250804872C342A6-B5B2-4F9E-975A-DAB6B11C47C0

Përshkrimi


Passat CC 2.0 TDI 103 KW
Viti 2008
Cmimi 8250€
Kilometra 304100
Klime automatike
Liber te servisit
Karriket gjysem likur
Karriket me nxemje
Senzor para dhe mbrapa
Dritat automatik
Manuel 6 shpjetesi
Fellne me goma te veres
Fellne me goma te reja te dimrit
I servisuar
Tel 0638164088


388 total views, 4 today

  

Listing ID: 430626c5fc2e9b56

Sponsored Links