Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€2,800

pasat b5.5 19 tdi viti 2002

 • Rruga: presevo
 • Lokacioni: presevo
 • Shteti: Serbia
 • Qyteti: Preshev
 • Kodi postar: 17523
 • Viti: 2002
 • Karburanti: Dizel
 • Dyer: 4/5
 • Ngjyra: Gri
 • Karaserija: Limuzin
 • Marshi / nderruesi: Manuel
 • Postuar: 15/01/2020 1:41 pm
 • Skadon: 85 ditë, 17 orë
IMG-32dee4f0fc0b8cf49a16fd65b3fec428-V
IMG-372990d0d323707e1779ee8ca1541527-VIMG-f475d1350db7ce9f20b9c1cfa3bcd699-VIMG-77cf225d1bfd63004d1c8ef5cd112432-VIMG-04ac5c3143921c24a250e255f2affce1-VIMG-f7fea51510f0007ad27995b550b9df55-VIMG-0079022450d8cf808e17c3b550b06f38-VIMG-5e0c56c1af68225d72d59dc73a117512-VIMG-861dd43a033e50c47763a33c90248f01-V

Përshkrimi


shes pasatin n gjendje shum tmir viti 2002 74 ,101 pes pasati asht i regjstruar deri n muajin 9 2020 servisin tkryer me regul krejt opcionet i funksionoj xhamat me rym elktrike bej dhe ndrim me traktor 539 imt tejen traktori i regstryar na kontaktoni nr tel….


35 total views, 3 today

  

Listing ID: 9165e1f167779c61

Sponsored Links