Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€17

Parking stubic / barijera / cuvar mesta /NOVO/

  • Rruga: Bujanoc
  • Lokacioni: Bujanoc
  • Qyteti: Bujanoc
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17520
  • Postuar: 04/12/2018 6:18 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
velicina

Përshkrimi


Sigurohuni lehtë hapësirën tuaj të parkimit!

Shkallë parkimi (pengesë parkimi) të dizajnit modern, ndërtim me cilësi të lartë dhe ndërtim të fortë.
Bërë nga tuba metalikë, të laminuara në portokall. Afishohet ndalesa ndaluar ndaluar dhe parkimi.


261 total views, 1 today

  

Listing ID: 9835c06c4e269cd6

Sponsored Links