Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1

Paisje , Aksesor AUDIO PROFESIONALE

  • Rruga: Stefan Shundi
  • Qyteti: Tjetër
  • Shteti: Shqiperi
  • Kodi postar: 1
  • Postuar: 07/03/2020 3:59 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
2cee81e0-9341-4f66-8fb1-64ce8f1e21cb

Përshkrimi


Ofrojm paisje AUDIO PROFESIONALE per shitje ashtu dhe me qera Ditore , Mujore dhe Sezonale

“Pro Rent” është kompania e pare ne Shqiperi qe jep paisje me qera, per kompani qe merren me produksione dhe evenimente artistike.
“Pro Rent” ofron një gamë të gjerë të pajisjeve për përdorim në teatër, televizion, koncerte, ekspozita. Gjithashtu sherbime te tjera si, projektim, zbatim, operatore, teknik, ‘furnizuesi juaj i pajisjeve në Shqiperi por edhe me gjere’.
“Pro Rent” nuk është vetëm një shumëllojshmëri por edhe inovative. Shërbimet e brendshme teknike zhvillojnë zgjidhje për të lehtësuar punën tuaj.
“Pro Rent” është një nga kompanitë më të mëdha me qera që vazhdon të investojë në produkte dhe teknika të reja. Produktet janë të rëndësishme, por “Pro Rent” është kryesisht një ekip profesionistësh të rinj, të motivuar dhe kreativë që kuptojnë çdo sfidë me kënaqësi. Kjo e bën “Pro Rent” një mjedis të këndshëm pune.


87 total views, 1 today

  

Listing ID: 1145e63c4f269153

Sponsored Links