Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

media-share-0-02-0a-5d36a33a08a98481378aa1409ebe14e8192c9ca139771100d03b90eb9072723e-d651e108-5929-4c3a-9843-59af78e87696

€1

Shitet Renault Laguna 1.9 dci 2002

vetura eshte ne gjendje perfekte te gjitha servisat e kryera goma te reja disqet dhe frenat 6 shpejtesi harxhimet 5l/100 km lekur isofix me full […]

18 total views, 1 today

631238-500x333

€1

TROJE-SHTËPI-BANESA-LOKALE

Agjensioni Për Patundshmëri *Bellça- Preshevë* OFRON PER SHITJE TROJE-SHTËPI-BANESA-LOKALE Ofrojm per Shitje;Banesen 135m2 ne katin e 3 te Banimit në Objektin Afaristo Banesorë Golden Palace-3 […]

26 total views, 0 today

601025-500x297

€1

TROJE-SHTËPI-BANESA-LOKALE

Agjensioni Për Patundshmëri *Bellça- Preshevë* OFRON PER SHITJE -TROJE-SHTËPI-BANESA-LOKALE Ofrojme per Shitje; Shtepin me Sistemin Celsa ne Dor ne Lagjen Llapinca e Re apo tek […]

27 total views, 0 today

20191002_173547-min

€300

Shitet Gaming PC

Shitet kompjuteri me keto perfomrnaca Motherboard: GA-890GPA-UD3H Cpu:  AMD Phenom II X6 1090T 6 cores, clockspeed 3.2 GHz,turbo speed: 3.6 GHz Ram Memory:  8 Gb f3-2400c11d-8gab HDD: […]

86 total views, 1 today

3

€1,350

PIAGGIO FLY 125 ie 3v ABS 2013 / VRANJE

Skuter u odlicnom stanju Registrovan do 26.7.2020. Uvezen iz Svajcarske Gume odlicne 125 kubika 8.9KW MOZE ZAMENA ZA AUTO/MOTOCROSS NALAZI SE U VRANJE

32 total views, 1 today

20190712_183502

€1,600

Golf

Shes golf 4 tdi pa tkuqe

128 total views, 1 today

69874109_2398363940250944_7155714616658493440_n

€400

peda pikola

peda 49cc    regjisrimi ika dal nemr blersit i  clajmrum

116 total views, 0 today

6DD2A226-FC3E-4D1C-924A-98FAE1D22A3B

€3,400

Pasat B5.5

Pasat B5.5 ne shitje Ne gjendje perfekte 1.9 74 kw dizel ngjyr metalike klim automatike liber servisi regjistrim 1 vit ne gjendje perfekte per inf […]

352 total views, 1 today

3

€1

Opel CORSA C 1.7 CDTI SPORT 74kw VRANJE / ZAMENA NE!

1.7 CDTI 74kw/101ks ~175500km 2006. godiste ️NA IME KUPCA, uradjen AMSS pregled Kupcu ostaje samo registracija ️Auto je u perfektnom stanju, motor i menjac odlicni, […]

185 total views, 0 today

d0d95eed-2b0a-4819-9a68-5770d85507ce

€2,199

SHITET VW PASSAT B5.5 74 KW TDI

I REGJISTRUAR .GJENDJA E MIRE.GOMA TE DIMRIT.

175 total views, 0 today

20190927_145016

€1

Bmw 5 2.5

Bmw 5 viti 2005 homologimi e ka.kthyer ne 2004, 2.5 ne gjendje te regullt perfekte , bejme edhe ndrrimi cmiki sipas marveshjes ,reghistrimi i par […]

342 total views, 0 today

s1

€0

Shitet vetura Smart

Shitet vetura Smart, viti 2005 dizell 1.5 CDI Automatik. Çmimi sipas marrëveshjes. Për më shumë kontaktoni në këtë numër: +381628434787

178 total views, 1 today

gggg

€210

HP

Shitet pc Intel Core i5-3470 @ 3.20GHz Monitor Samsung 19 inch te gjitha si ne foto cmimi i pa diskutushem 210€ mundet vetem shtepiza me […]

71 total views, 1 today

1111

€11

Oferta e makinave VRANJE VW/FIAT

VW GOLF 4 1.9TDI HIGHLINE viti2002 81kw/110ks -2350€ Fiat PUNTO 1.2 benz 8v Active Klima viti2004 -1900€ Golf 5 1.9TDI GOAL 77kw/105ks viti12.2006 -4950€ KONTAKT: […]

371 total views, 1 today

1

€4,950

VW GOLF 5 1.9TDI 77KW Goal viti12/2006 reg. 28.6.2020. VRANJE

Auto u odlicnom stanju, Pvi vlasnik u Srbiji,kod mene je 3 godine GOAL Edition Proizveden: 12.2006. Registrovan do: 28.6.2020. DO: (28.06.2020.) Auto se nalazi u VRANJE […]

75 total views, 1 today

IMG-e0fda83c01087bcc592590739171f9db-V

€2,350

VW GOLF 4 1.9TDI HIGHLINE 81kw VRANJE

Auto u perfektnom stanju HIGHLINE Placena carina i amss potvrda, auto ide na ime kupca (KUPCU OSTAJE SAMO REGISTRACIJA) Auto se nalazi u Vranju U […]

54 total views, 1 today

IMG-20180716-WA0014

€2,899

SHITET BMW 320

SHITET BMW 320, NË GJENDJE PERFEKTE. I ARDHUR VITIN E KALUAR NGA ZVICRRA. PRONARI I PARË NË SERBI. KA TË KRYER TË GJITHË SERVISET, ME […]

209 total views, 0 today

IMG_20190919_082237

€25

DIOR “sauvage”

Shitet parfumi TESTER, nga CHISTIAN DIOR (sauvage) Sasia: 100ml Çmimi: 25€ Kontakt: 063 803 72 73 (WhatsApp/Viber)

35 total views, 1 today

0433369D-6E1E-4BC0-B9CB-2877EBC58C24

€0

Shitet taurani

Shitet tourani 2.0 dsg Viti 2005 Me 7 ulse Me dogan te kryer per me shum info nr :0628676778

57 total views, 1 today

IMG-95f2befaf12c9d82bb5986aa199127fe-V

€2,100

Shitet Vetura

Shitet Vetura Mercedes,çmimi 2100 euro i diskutueshem.

53 total views, 0 today

babysitter

€600

kerkoj kujdestare per femije

Kerkojm kujdestare (Femer mosha nga 20-45 ) per femije ( dy Djem 7vjec dhe 5vjec) Qmimi eshte 600 chf plus rruga dy drejtimshe kush ka […]

58 total views, 0 today

20190917_150715

€0

Shitet Fiat Bravo 1.6 Multijet

Shitet Fiat Bravo 1.6 Multijet 120ps 2012 Automatik, Dritat LED, Serviset e kryera me rregull,regjistrim edhe 11 muaj. ** Cmimi sipas Marrveshjes**

49 total views, 0 today

20190917_141940

€1

TROJE-SHTËPI-BANESA-LOKALE

Agjensioni Për Patundshmëri *Bellça- Preshevë* OFRON PËR SHITJE; TROJE-SHTËPI-BANESA-LOKALE Ofrojmë për shitje; Tokën Në Rrugën Tranzite Preshevë-St-Hekurullorë Toka është e URBANIZUAR Lejohet Ndërtimi Toka ka […]

37 total views, 0 today

631238-500x333

€1

TROJE-SHTËPI-BANESA-LOKALE

Agjensioni Për Patundshmëri *Bellça- Preshevë* OFRON PER SHITJE TROJE-SHTËPI-BANESA-LOKALE Ofrojm per Shitje;Banesen 135m2 ne katin e 3 te Banimit në Objektin Afaristo Banesorë Golden Palace-3 […]

29 total views, 0 today

IMG_20190916_094325

€0

Mobilje Rrethi dhe fotele

Rrethi eshte i diaponushem dhe mjafte i ruajtur

318 total views, 0 today

Page 2 of 114 1 2 3 4 114

Më të vizituarat Sot

Publiko Falas