Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€2,100

Opel Zafira – NJE VJET REGJISTRIM

  • Lokacioni: Presheve
  • Shteti: Serbia
  • Qyteti: Preshev
  • Viti: 2002
  • Karburanti: Dizel
  • Dyer: 4/5
  • Karaserija: Limuzin
  • Marshi / nderruesi: Manuel
  • Postuar: 13/10/2018 6:01 am
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
2018-10-12 08.08.11
2018-10-12 08.09.122018-10-12 08.08.312018-10-12 08.09.37

Përshkrimi


NJË VJET REGJISTRIM ?
Shitet Opel Zafira 2.0
Viti 2002, Dizel
7 karrika, servisim i plotë
Çmimi: sipas marrveshjes
Mob: 0638790908 (WhatsApp dhe Viber)


1267 total views, 2 today

  

Listing ID: 175bc18a2047aaf

Sponsored Links