Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€35

Opel zafira

 • Rruga: Vase Smajevic 3
 • Lokacioni: Presheve
 • Shteti: Serbia
 • Qyteti: Preshev
 • Kodi postar: 17523
 • Kilometrat: 230...
 • Viti: 2006
 • Karburanti: Dizel
 • Dyer: 4/5
 • Ngjyra: Zezë
 • Marshi / nderruesi: Manuel
 • Postuar: 02/06/2019 7:15 am
 • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
IMG-f9502a78d81daabfa77c59b92d208b8e-V
IMG-274afb84e653f96fcf606930e66c0273-VIMG-91d3b6428775dff29b1b36f771a1bfdf-VIMG-f3302bbc19b9f97f86426c79419ff5ae-VIMG-124688741a856cc363299040ca3c32cb-VIMG-17a8be5fbe28d7880bc38f771ea269b0-VIMG-9cc09389e8506c5db3e2390c42a92097-VIMG-794e79d1445ef5401f7e32fc2005cbad-VIMG-b50af3b9c1f3792cf0ba29987fea15cf-V20190601_092906IMG-c7e446ac544e246a77cd726e8a9d6f83-V

Përshkrimi


Opel zafira 1.9 cdti
Viti 2006
Marshi 6 shpejtsi
7 ulse
Ulse me nxemje
2 par guma ( dimer, ver)
2 qelsa
E ka t krym servisin e vogel
Senzor para dhe mbrapa
Navigacion
Tempomat
Klim
Vetura eshte e ruajtun ne maksimum per vitin qe e ka
Vetura ka t krym carinen dhe homulugimin( Amss)
Garancion per veturen
0648780894 (mob, viber, whatsaap)
0691020211 mob


278 total views, 1 today

  

Listing ID: 7365cf3777ba39da

Sponsored Links