Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1,700

Opel Zafira 2.0

  • Rruga: Ramiz Sadiku
  • Lokacioni: Presheve
  • Shteti: Serbia
  • Qyteti: Preshev
  • Viti: 2002
  • Karburanti: Dizel
  • Dyer: 4/5
  • Postuar: 23/06/2019 12:36 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
received_359584444795854
received_467032660483387received_305681803593063received_125364121680265received_208460660065151

Përshkrimi


Opel Zafira 2.0
Viti 2002, Dizel
7 karrika, servisim i plotë
Çmimi: 1700 €, me marrveshje
Mob: 0638790908 (WhatsApp dhe Viber)


629 total views, 4 today

  

Listing ID: 1145d0f723987307

Sponsored Links