Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1,500

Opel Zafira 1.6 CNG

 • Shteti: Serbia
 • Qyteti: Preshev
 • Kilometrat: 230.000
 • Viti: 2003
 • Karburanti: Benzin
 • Dyer: 4/5
 • Ngjyra: Gri
 • Karaserija: Limuzin
 • Marshi / nderruesi: Manuel
 • Postuar: 09/11/2019 4:04 pm
 • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
20180930_140816
20180930_14092620180930_14105420180930_14115420180930_141342

Përshkrimi


Vetura eshte ne gjendje te rregullt. Eshte i regjistruar deri ne gusht te vitit 2020.

Shtese:

 • Radio MP3 me USB dhe aux
 • Klime manuale
 • Senzore te parkimit
 • Fellne te aluminit me goma R16
 • Metan

315 total views, 4 today

  

Listing ID: 4685dc6e335e4b51

Sponsored Links