Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1,600

Opel Corsa 1.7 Diesel. Çmimi i diskutueshëm

 • Rruga: Tërnoc
 • Lokacioni: Tërnoci
 • Shteti: Serbia
 • Qyteti: Bujanoc
 • Kilometrat: 226000
 • Viti: 2002
 • Karburanti: Dizel
 • Dyer: 2/3
 • Ngjyra: Kaltër
 • Marshi / nderruesi: Manuel
 • Postuar: 31/03/2020 3:44 pm
 • Skadon: 23 ditë, 12 orë
received_950948078608840
received_1139674326241660received_555835228323597received_268811864023838received_548372299256001

Përshkrimi


Në gjendje shumë të mirë dhe i regjistruar Ter Met 01.2021
Për informata shtesë ju lutemi kontaktoni numrat e telefonit.
Çmimi i diskutueshëm.


729 total views, 1 today

  

Listing ID: 8375dc58e7baf3cd

Sponsored Links