Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€2,800

Opel astra 1.7 cdti

 • Rruga: Vase smajevic
 • Lokacioni: Presheve
 • Shteti: Serbia
 • Qyteti: Preshev
 • Kodi postar: 17523
 • Kilometrat: 252...
 • Viti: 2006
 • Karburanti: Dizel
 • Dyer: 4/5
 • Karaserija: Karavan
 • Marshi / nderruesi: Manuel
 • Postuar: 06/06/2019 12:12 pm
 • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
IMG-0159977c19ae18255f486321c1563db1-V
IMG-ede25c0fa4146b95fc1c996647235604-VIMG-aab6f99739e54752339e0313f8493248-VIMG-15469a7f589fad0955528d82ae337652-VIMG-b0e97db4c58dc7ce8d5bf9472c9b52df-VIMG-45f9a0890b37cecb933e67b06d91ca10-VIMG-8d365d9fe2bcdd6bcf33250f0f9752d2-VIMG-19ab6cd720b4e307601e7a9a26ac0180-VIMG-8d365d9fe2bcdd6bcf33250f0f9752d2-VIMG-19ab6cd720b4e307601e7a9a26ac0180-VIMG-e05d2df6d741ce134d5fd4f7f6995dc3-VIMG-16dac3420da1b7976b172ac2c45e3d66-V

Përshkrimi


Opel astra 1.7 cdti
Viti prodhimit 2006
Km 252…
I ardhun prej Gjermanije
Servisin e madh dhe te vogel e ka t krym
2 qelsa
Garancion per veturen
0648780894 ( mob, viber, whatsaap)
0691020211 mob


256 total views, 1 today

  

Listing ID: 635cf903369ce82

Sponsored Links