Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Opel Astra 1.7 CDTI

 • Rruga: Selami Hallaci BB
 • Lokacioni: Presheva
 • Shteti: Serbia
 • Qyteti: Preshev
 • Kodi postar: 17523
 • Kilometrat: 200.000 - 250.000
 • Viti: 2010
 • Karburanti: Dizel
 • Dyer: 4/5
 • Ngjyra: tjetër
 • Karaserija: Karavan
 • Marshi / nderruesi: Manuel
 • Postuar: 21/09/2021 7:31 pm
 • Skadon: 58 ditë, 4 orë
viber_image_2021-09-20_23-52-23-421
viber_image_2021-09-20_23-52-23-508viber_image_2021-09-20_23-52-22-970viber_image_2021-09-20_23-52-23-246viber_image_2021-09-20_23-52-23-083

Përshkrimi


Opel Astra 1.7 CDTI 2010 ne shitje me cmim sipas marveshjes Vetura eshte ne gjendje shum te mire e sapo ardhur nga jasht dhe eshte ne gjendje te regjistrohet direkt ne emer te pronarit te ri.
Kontakto ne numer tel per meshum info.


341 total views, 2 today

  

Listing ID: 726614958cc6625b

Sponsored Links